Jobba hos oss?

Är du intresserad av att börja jobba hos oss är du välkommen att lämna in din ansökan till Johan Ahlin, johan@portbolaget.com

 

  • Just nu söker vi finsnickare till vårt dörrsnickeri, läs mer här!

 


Fakturor

Fakturor till oss skickar ni till

faktura@portbolaget.com

Frans Svensson
Frans Svensson

Försäljningchef

0372-702 21

frans@portbolaget.com
Sebastian Johansson
Sebastian Johansson

Försäljning

0372–107 23

sebastian@portbolaget.com
Fredrik Karlsson
Fredrik Karlsson

Inköp

0372-702 99

fredrik@portbolaget.com
Carl-Johan Nilsson
Carl-Johan Nilsson

Teknik / Support

0372-702 22

calle@portbolaget.com
David Ahlin
David Ahlin

Marknad / Produktion

0372-701 90

david@portbolaget.com
Jennie Hansson
Jennie Hansson

Ekonomi / Redovisning

jennie@portbolaget.com